KORONAWIRUS WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

KORONAWIRUS WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE 50 min/100 zł

Koronawirus wsparcie psychologiczne: jeśli doświadczasz jedno z poniższych:

  • czujesz silny lęk i strach
  • nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować
  • izolacja od bliskich jest dla Ciebie nie do zniesienia
  • rozmyślasz o obecnej sytuacji, stale sprawdzasz doniesienia medialne
  • nie potrafisz porozumieć się z innymi domownikami
  • masz trudności w poradzeniu sobie z obecną sytuacją
  • chcesz przestać zamartwiać się o przyszłość

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE KORONAWIRUS

Każdy z nas odczuwa skutki paniki związanej z wirusem. Nowa i nieznana dla nas sytuacja, puste półki sklepowe, stale rosnąca liczba chorych. Jak poradzić sobie ze swoim lękiem i żyć normalnie, przystosowując się do obecnej sytuacji?

POMOC PSYCHOLOGICZNA

To naturalne i normalne, że odczuwamy lęk przed nieznanym. Jednak jak sobie z nim poradzić? Zapraszam do kontaktu- pomogę Ci odnaleźć się w nowej sytuacji. Razem zastanowimy się, w jaki sposób najlepiej uda Ci się wrócić do formy psychicznej. W Internecie można znaleźć wiele porad, jak radzić sobie w obecnej sytuacji. Jednakże każda osoba reaguje indywidualnie na stres. Dlatego też kroki, które należy podjąć w celu jego redukcji, również muszą być dostosowane personalnie. Nie musisz dłużej już cierpieć i żyć w poczuciu lęku- odezwij się, ustalimy termin konsultacji.

KORONAWIRUS- WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE A INNE ZABURZENIA

Obecny czas, gdy dotyka nas stan pandemii, jest wyjątkowo trudny dla osób cierpiących na zaburzenia. Jeśli masz zaburzenia depresyjne, lękowe i obecna sytuacja szczególnie Cię dotyka- odezwij się. Wsparcie psychologiczne w takim czasie może pomóc Ci poradzić sobie z lękiem i poczuciem bezsilności.

CENA KONSULTACJI

Cena konsultacji wynosi 100 zł. Jest to połowa ceny mojej regularnej oferty konsultacji psychologicznych (psycholog).

Z uwagi na szczególną sytuację, kiedy nagle wszyscy doświadczamy poczucia lęku i strachu o naszą przyszłość, cena jest niższa. Zachęcam także do kontaktu, jeśli potrzebujesz rozłożyć kwotę na raty.