LIFE COACHING

LIFE COACHING

LIFE COACHING – sesja 60 min. /35 funtów

Często słyszysz hasła „stań się lepszą wersją siebie”, „spełnij swoje życiowe marzenia”, „odkryj cel swojego życia”. Jednak co to tak naprawdę oznacza i dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w sprawie swojego szczęścia?

„Chcę mieć nudne, pozbawione miłości i celu, sukcesu oraz radości życie. Chcę ciułać każdy grosik i rzadko się uśmiechać.” Czy utożsamiasz się z tą wypowiedzią? Czy kiedykolwiek wypowiadasz ją na głos? Zgaduję, że na oba pytania odpowiedź była przecząca. Oczywiście, bo nikt nie życzy sobie takiego życia – każdy pragnie dla siebie najlepszej możliwej opcji, WYMARZONEGO ŻYCIA. Wszyscy wiemy, że na drogę do spełnionego życia składa się wiele czynników- podążanie za głosem serca, robienie tego, co się kocha, zdrowe odżywianie, ruch… lista jest długa. Skoro jednak wszyscy to wiemy, to dlaczego tak mało osób tak naprawdę to robi?

            Wiedza, za którą nie idzie AKCJA, jest bezużyteczna. Bez wprowadzenia konkretnych zmian, wymagających podjęcia decyzji i stworzenia planu działania, Twoje życie będzie nadal takie samo.

Czy masz w sobie gotowość na odkrycie, że masz w sobie więcej odwagi, niż Ci się wydaje, więcej piękna niż widzisz i więcej siły, niż myślisz? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu. Nie wskażę gotowych rozwiązań, ale razem uda nam się znaleźć idealną drogę do szczęścia dla Ciebie. Jeśli chcesz czuć się dobrze i stworzyć życie swoich marzeń- najwyższa pora, by zacząć!

Jeśli nie masz pewności, dlaczego wybrać mnie jako swojego life-coacha, zerknij w zakładkę O MNIE- tam dokładnie opisałam swoją drogę zawodową oraz personalną. Jestem psychologiem, łączę w swojej pracy zarówno moje przygotowanie psychologiczne, jak i życiowe. Dzięki tej mieszance będę mogła Ci pomóc osiągnąć Twój cel!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do PYTANIA I ODPOWIEDZI. W przypadku pytań, kliknij KONTAKT.

Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj na mój Instagram