O MNIE

O MNIE

Nazywam się Anna Bajus. Jestem psycholożką, zawodowo pomagam ludziom takim jak Ty.

Moją pasją jest wspieranie i promocja zdrowia psychicznego, czym aktywnie zajmuję się od kilku lat.

Zajmuję się wsparciem psychologicznym zarówno online, jak i stacjonarnie w Edynburgu (Szkocja), gdzie mieszkam.

Mogę pomóc Ci niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie jesteś- prowadzę gabinet psychologa w Internecie.

wsparcie psychologiczne online

Specjalizuję się w pomocy i wsparciu psychologicznym, prowadzę także sesje coachingowe. Jeśli jesteś w trudnym momencie swojego życia, chcesz dobrze funkcjonować w relacjach ze swoimi bliskimi, a może po prostu chcesz poczuć się lepiej i zadbać o swoje samopoczucie oraz zdrowie psychiczne – będę mogła Ci pomóc, odezwij się.

rozwój naukowy

Stale rozwijam swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w wolontariatach oraz konferencjach. Tworzę także swój wkład naukowy poprzez publikację artykułów na łamach profesjonalnych wydawnictw (m.in. do najbardziej znanego i szanowanego na polskim rynku magazynu psychologicznego „Charaktery”, a także „Psychologii w Praktyce” oraz „Teczki pracy psychologa i terapeuty”). Moje publikacje o tematyce psychologicznej i nie tylko można także przeczytać na popularnych serwisach np. Claudia.pl oraz Kobieca-sprawa.

ARTYKUŁY MOJEGO AUTORSTWA:

Charaktery:

W SIECI JESTEM SOBĄ, CZYLI KIM?

Psychologia w Praktyce wyd. Forum Media Polska:

SCHIZOFRENIA

ADOPCJA I WYCHOWANIE DZIECKA

BÓL EMOCJONALNY KOBIETY PO STRACIE CIĄŻY

Portal Kobieca Sprawa:

RODZICIELSTWO BLISKOŚCI

DZIECKO W CHUŚCIE

Portal Claudia.pl:

JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O KORONAWIRUSIE

JAK ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY MIĘDZY RODZEŃSTWEM

KONFLIKTY RODZINNE W CZASIE KWARANTANNY

Portal GALA.PL:

Filmy psychologiczne, które warto zobaczyć

Na tej stronie znajdziesz także mojego bloga, na którym staram się zamieszczać treści dotyczące wszystkiego, co interesujące z psychologicznego punktu widzenia: relacje, emocje, bliskość, rodzicielstwo, zdrowie psychiczne.

Z jakiegokolwiek powodu tu jesteś – dziękuję za Twój czas i zapraszam do kontaktu w razie wszelkich pytań

Moja droga zawodowa:

  • Członkini British Psychological Society (UK, MBPsS tittle)
  • licencjat Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, PL (2014)
  • magister psychologii ze ścieżką psychologia kliniczna, Uniwersytet SWPS w Warszawie, PL (2017)
  • Podstawy treningu i psychologicznej praktyki – praktyki z uczniami szkól licealnych w Warszawie, akredytacja: Intra- Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej (2016/2017)
  • Udział w sympozjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej (2014, 2016)
  • Mindfulness-Based Stress Reduction Program (program treningowy Redukcji stresu Mindfulness) Fundacja Polski Instytut Mindfulness (2018)
  • Mindfulness & Life Coaching Diploma, NewSkills Academy, UK, 2019
  • Wolontariat w organizacji wspierającej zdrowie psychiczne kobiet w ciąży oraz po porodzie – Juno Perinatal Mental Health Support, UK (od 2019)
  • Wolontariat w organizacji Girlguiding, wspierającej rozwój młodych dziewcząt, UK (od 2019)
  • Advanced Cognitive Behavioural Therapy Diploma (dyplom Terapii Poznawczo-behawioralnej), NewSkills Academy, UK, 2020

Czym się zajmuję:

Prowadzę spotkania, sesje oraz konsultacje psychologiczne online oraz w Edynburgu dla osób, które potrzebują pomocy i wsparcia psychologicznego, a także dla tych, które chcą polepszyć swoje funkcjonowanie i dążenie do szczęśliwego życia.

konsultacje i sesje Edynburg

Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy bezpośrednio, zachęcam do kontaktu. Przyjmuję w swoim domu w Edynburgu. Jeśli poszukujesz terapeuty, zapraszam. Pomogę Ci odnaleźć spokój, uporządkować myśli, razem odnajdziemy możliwe rozwiązania i wyjście z sytuacji, w której jesteś. Problemy, z którymi zgłaszają się do mnie klienci, to między innymi:

konsultacje psychologiczne przez Internet

Ta forma kontaktu jest obecnie coraz bardziej popularna, i nic w tym dziwnego- spotkanie z psychologiem on-line jest tak samo skuteczne, jak spotkanie na żywo. Oferta wsparcia psychologicznego oraz coachingowego on-line jest szczególnie korzystna dla osób ceniących swój czas, a także nie mających możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

gabinet psychologa przez Internet

Zajmuję się wsparciem psychologicznym online oraz wstępną diagnozą psychologiczną. Potrafię udzielić cennych wskazówek w przypadku problemów psychologicznych. Prowadzę gabinet psychologa on-line, dzięki czemu, bez wychodzenia z domu, możesz skorzystać z pomocy i wsparcia psychologicznego. Usługi psychologa on-line oraz sesje coachingowe on-line są wygodną formą pomocy. zapoznaj się z moją ofertą tutaj: OFERTA

rodzicielstwo/wsparcie psychologiczne online

Prowadzę także konsultacje dla rodziców- moje podejście jest bliskościowe (jestem promotorką rodzicielstwa bliskości) jednakże każdy przypadek traktuję indywidualnie oraz dostosowuję do zasad wychowania, które preferują rodzice. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą z zakresu psychologii dziecięcej z osobami chętnymi do podniesienia swoich rodzicielskich kompetencji oraz poszukującymi wsparcia psychologicznego. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty wsparcia psychologicznego przez Internet tutaj: PSYCHOLOG

Niezależnie od Twoich doświadczeń życiowych, najważniejsza jest Twoja chęć do zmiany. Kontaktując się ze mną, wykonujesz pierwszy krok w stronę znacznej poprawy w Twoim życiu. Pamiętaj, że psycholog przez Internet może pomóc tak samo, jak w gabinecie na żywo!

Techniki, które stosuję w swojej pracy, opierają się zarówno na psychologicznych metodach, jak i na moim indywidualnym doświadczeniu w pracy z klientem oraz wynikających z niego osobistych wnioskach.

Wsparcie psychologa online jest dla Ciebie- możesz z niego skorzystać w każdym miejscu na świecie!

Jeśli zależy Ci na pracy terapeutycznej oraz coachingowej z osobą, która będzie z Tobą szczera w każdej kwestii oraz wyposażona nie tylko w kompetencje coacha, ale przede wszystkim w solidne psychologiczne przygotowanie zawodowe – jestem osobą, której szukasz. W pracy z klientem, poprzez wsparcie psychologiczne online, najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście. I nie jest to tylko pusty frazes- uważam, że różni ludzie potrzebują różnych form pomocy i ukierunkowania.

wsparcie psychologiczne online przez internet

Wsparcie psychologiczne online jest oparte na takich samych zasadach, jak klasyczne spotkania. Dlatego zawsze przed rozpoczęciem konsultacji lub sesji ustalam wraz z klientem, jakie są jego potrzeby oraz oczekiwania, by jak najlepiej dobrać metody działania do danej sytuacji. Każdy z moich programów posiada elastyczne ramy, które pozwalają na wprowadzanie indywidualnych wytycznych.

Psycholog przez Internet ma taką samą skuteczność, jak w gabinecie na żywo!

Bez owijania w bawełnę i powtarzania wymyślnych haseł. Będziemy mogli skupić się na najważniejszym- czyli Tobie i Twoich problemach

Uważam, że szczerość oraz jasne zasady komunikacji są najistotniejsze w budowaniu relacji.