OFERTA

OFERTA psycholog kliniczny

Zapoznaj się z ofertą psychologa online już dzisiaj!

Zapraszam do zapoznania się z dostępną ofertą psycholog online oraz stacjonarnie w Edynburgu. Chcesz skorzystać z mojej pomocy i wsparcia psychologicznego przez Internet? Jednak nie masz pewności, która z dostępnych usług będzie dla Ciebie najkorzystniejsza- odezwij się. Dzięki temu, wspólnie zastanowimy się, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednią formą pomocy. Ponadto, oferta gabinetu psychologicznego on-line to forma pomocy odpowiednia dla KAŻDEGO!

LGBT+ FRIENDLY

Pamiętaj, moje psychologiczne wsparcie i pomoc są dostępne dla wszystkich, bez względu na orientacje seksualna, tożsamość płciowa, wyznanie, narodowość. Bez hejtu, z pełną akceptacją. W związku z tym, mój gabinet psychologa on-line jest otwarty i przyjazny dla wszystkich chętnych, którzy chcą skorzystać z oferty.

OFERTA PSYCHOLOG

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie psychologa, kliknij O MNIE. Tam znajdziesz ważne informacje dotyczące mojej pracy. Pamiętaj także, że pierwsza 15 minutowa konsultacja jest bezpłatna. Dzięki niej zapoznamy się i przekonasz się, że moja oferta jest dla Ciebie odpowiednia.

Po pierwsze jestem psychologiem. W związku z tym, obowiązują mnie zasady dotyczące pracy z ludźmi. Jestem zarejestrowana w HCPC, co oznacza, że muszę stosować się do zasad wyznaczonych przez regulację zawodów medycznych.