PAKIET „KOBIECOŚĆ I PEWNOŚĆ SIEBIE”

PAKIET: „KOBIECOŚĆ I PEWNOŚĆ SIEBIE”

– SESJE WSPARCIA DLA KAŻDEJ KOBIETY, KTÓRA CZUJE, ŻE JEJ KOBIECA SIŁA JEST UŚPIONA

5 spotkań (+1 gratis) 60 min./ 250 funtów

Brak pewności siebie, niskie poczucie własnej wartości, zaniżona samoocena- czujesz, że te określenia idealnie Cię obrazują? Ten program jest dla Ciebie.

KOBIECOŚĆ

Przekonania o sobie wpływają bezpośrednio na tworzenie się trudnych sytuacji, zarówno w relacjach z innymi, jak i z samą sobą. Dotyczy to w szczególności kobiecości oraz kobiet, które napotykają ogromne trudności w wydostaniu się z poczucia winy, gdy nie spełniają narzuconych im przez społeczeństwo, a także przez same siebie, standardów, co prowadzi w konsekwencji do negatywnego postrzegania siebie. Wpadają w ten sposób w błędne koło. Czy myślisz, że jesteś taką osobą? Zmiana jest możliwa, a Ty możesz być pewną siebie kobietą!

Ile razy czułaś, że możesz więcej, że chcesz więcej, ale Twoja nieśmiałość lub poczucie „jeszcze mnie wyśmieją” brało górę nad tymi chęciami? Powiem Ci coś- możesz więcej. Jest to możliwe i jak najbardziej wykonalne!

Perfekcja? Nie, dziękuję!

Większość moich klientek dąży za wszelką cenę do „perfekcyjnego” wyglądu i zachowania.

Niestety, cena za te starania jest niewyobrażalnie wysoka. Czy zatem warto dążyć do kreowania nierealnej wersji siebie, gdy tak naprawdę można być szczęśliwą i pewną siebie już teraz?

Nowy wymiar kobiecości, praktyczne (i skuteczne!) ćwiczenia na wzrost pewności siebie oraz indywidualnie ustalany cel wspólnej drogi- zapraszam do przygody, na końcu której będziesz mogła nazwać się pewną siebie i swojej wartości kobietą!

Decydując się na ten pakiet, ustalimy razem unikatowy plan, według którego będziemy pracować nad aktywnościami, które wpłyną na pozytywne zmiany w Twoim życiu. Twoja kobiecość rozkwitnie!

Darmowa konsultacja wstępna

Skorzystaj ze wstępnej i darmowej 15 min konsultacji telefonicznej lub on-line, by sprawdzić, czy ten program będzie dla Ciebie odpowiedni. Kliknij KONTAKT i dowiedz się więcej!