PAKIET „BYĆ MAMĄ”

„BYĆ MAMĄ” wsparcie psychologiczne dla kobiet w ciąży oraz młodych mam

OFERTY SPECJALNA:

PAKIET: „BYĆ MAMĄ” – SESJE WSPARCIA DLA PRZYSZŁYCH MAM ORAZ TYCH, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ SWOJĄ PRZYGODĘ Z MACIERZYŃSTWEM prowadzone przez psychologa przez Internet

5 spotkań (+1 gratis) 60 min. /250 funtów

wsparcie dla mam i kobiet w ciąży

Być mamą- każda z nas spotkała się z opinią, jak cudownym darem jest macierzyństwo. Wychwalając blaski rodzicielstwa, nikt jednak nie wspomina o trudach z nim związanym. Oczywiście, dowiadujemy się od profesjonalistów (np. ginekolog, położna) o wszelkich „technicznych” i fizycznych aspektach macierzyństwa. Jednak co z emocjami?! Zwykle dowiadujesz się tylko o wierzchołku góry lodowej, a pod wodą piętrzą się góry niepewności i buzujących uczuć…

Wsparcie psychologiczne w ciąży, sesje wsparcia dla przyszłych i „nowych” mam to nowatorski program, oparty o lata doświadczenia pracy z kobietami. Wychodzi naprzeciw ich potrzebom, spełnia oczekiwania.

Kobiety w ciąży oraz młode mamy korzystające z tego pakietu są w 100% zadowolone z efektu sesji wsparcia!

Emocje kobiety w ciąży oraz połogu, a także okresie po nim następującym, są często tematem tabu. A przecież to jeden z najważniejszych elementów wpływających na nasze zdrowie oraz relacje z otoczeniem!

wsparcie psychologiczne dla kobiet w ciąży

Jeśli jesteś kobietą w ciąży, czujesz się zagubiona w gąszczu informacji, często sprzecznych ze sobą, przekazywanych przez koleżanki i rodzinę, poszukujesz wsparcia i klarownego przeprowadzenia przez to, co dzieje się w Twojej głowie i czy jest to normalne- zapraszam do kontaktu, razem będziemy mogły przepracować wszystkie Twoje wątpliwości, bez oszukiwania i pokazywania tylko „pięknych” aspektów macierzyństwa. wsparcie psychologiczne w ciąży może pomóc w poukładaniu wielu spraw- tak istotnych przed pojawieniem się maleństwa na świecie!

wsparcie psychologiczne dla mam małych dzieci

Jeśli niedawno urodziłaś dziecko, i czujesz, że życie Cię zaskoczyło, wszystko wygląda nie tak, jak sobie planowałaś, chciałabyś poczuć się lepiej i odzyskać kontrolę nad swoim życiem- ten program jest dla Ciebie.

gabinet psychologa on-line

Tematy takie jak depresja poporodowa, lęk porodowy, PTSD poporodowe- to wszystko możemy przedyskutować, możesz mnie zapytać o wszystkie swoje obawy związane z porodem oraz opieką nad dzieckiem. A co najlepsze, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu- rozumiem, jak trudno może być „wyrwać się” do gabinetu psychologa w ciąży, gdy samopoczucie jest gorsze lub z małym dzieckiem. Przechodziłam przez to- zrozumiem Cię zarówno jako psycholog, jak i matka dwójki wymagających maluchów. Otrzymasz ode mnie tak potrzebne w ciąży oraz w pierwszych latach bycia mamą wsparcie psychologiczne oraz zrozumienie, którego często nie potrafimy odnaleźć wśród innych.

Moje teksty, oparte o doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży, ukazały się na łamach Psychologii w Praktyce oraz Teczki Pracy Psychologa i Psychoterapeuty. Poruszam tam tematy związane z rodzicielstwem, kobiecością oraz macierzyństwem.

wsparcie psychologiczne dla kobiet w ciąży oraz dla mam

Każda z moich klientek otrzyma plan, według którego będziemy razem wspierać kontrolowanie emocjonalnej karuzeli, związanej ze zmianami zachodzącymi w naszym życiu. Wsparcie psychologiczne w ciąży oraz w późniejszym okresie jest bardzo ważne!

Skontaktuj się ze mną, umówimy się na wstępną darmową 15 min konsultację telefoniczną lub on-line, by sprawdzić, czy ten program będzie dla Ciebie odpowiedni.