start!

START!

Będę pisać o tym, co ważne.

Czyli o czym?

Jeśli interesują Cię relacje międzyludzkie, psychika człowieka, emocje i myśli kłębiące się w każdym z nas, opisane ludzkim językiem z psychologicznego punktu widzenia, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Tematy trudne, dotykające często bolesnych spraw, jak i tematy lżejsze, związane z codzienną aktywnością oraz polepszaniem naszego stanu. Trochę poważnie, czasem śmiesznie. Zawsze szczerze.

Sama teoria psychologiczna jest zrozumiała zwykle dopiero, gdy dotyczy konkretnego życiowego przypadku- inaczej, jaki byłby jej sens?

Praca z ludźmi mobilizuje mnie do ciągłego rozwoju, poszukiwania odpowiedzi na pytania, które często się pojawiają w kontekście zachowania i myśli- dlaczego dana osoba zachowuje się w konkretny sposób? Jak zmienić swoje nawyki? Jak wspierać siebie i bliskich w trudnej sytuacji? A przede wszystkim- jak dbać o swoje zdrowie psychiczne oraz utrzymywać dobre relacje z otoczeniem?

Wiele poruszanych przeze mnie tematów dotyczyć będzie obszarów, które często występują w mojej pracy z innymi – rodzicielstwo, kobiecość, męskość, relacje z bliskimi. Bardzo chętnie będę podejmować także tematy związane z odkrywaniem i poznawaniem siebie, analizą zachowania oraz naprawą wewnętrznej stabilności. Wszystko to, co bliskie sercu, bliskie człowiekowi.

Zapraszam do czytania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *